prodejna
Jsme výrobci dětského oblečení, tiskneme na textil a na dárkové předměty
o nás
domů
kontakt
e-shop

Výhody, které Vám nabízíme:

Šijeme již od jednoho kusu. Vyrábíme malosériově (několik desítek ks). Dodání již od týdne. Výrobky si můžete prohlédnout v kamenné prodejně.
Individuální přístup. Rozšiřování sortimentu a technologií. Preferujeme kvalitní a certifikované materiály. Moderní střihy a líbivé kombinace. Šijeme běžné konfekční velikosti.
Ušito pro děti

V naší šicí dílně jsme schopni ušít téměř cokoliv.
Šijeme dětské oblečení po jednotlivých kusech i po menších sériích. Hotové výrobky je možné zakoupit přímo v naší vzorkové prodejně, nebo na eshopu. V případě zájmu o jinou velikost, barvu, či jiný výrobek, než máme skladem nás stačí kontaktovat na sesili@sesili.cz, nebo objednat přímo na prodejně.
Šijeme převážně z českých materiálů splňující normu Oeko-tex standard 100, ale využíváme i kvalitních zahraničních  materiálů. Výrobní kapacita naší dílny pro individuální výrobu je několik desítek kusů týdně dle druhu výrobku a momentálního vytížení.
Stále nové střihy a materiály

Mezi naše běžně vyráběné výrobky patří bodýčka, trička, polodupačky, kalhoty, kraťasy, sukně, tutu sukně, šaty, čepičky, šátky - nákrčníky, čelenky, tašky, kabelky, batůžky aj.

Dále dekorační předměty jako praporky, textilní  písmena, mantinely do postýlek, kapsáře, závěsy, povlečení, hrací podložky, polštářky aj.
Ručně malovaný textil

Nabídnout Vám můžeme i ručně malované obrázky na textil dle Vašeho přání.  Každý kus je originál! V nabídce je několik desítek dětských obrázků, které lze doplnit jménem dítěte či libovolným nápisem. Velmi oblíbená jsou narozeninová trika s číslovkou, zvířátkem a jménem. Obrázek lze namalovat na triko, na legíny, na dětskou tašku, zástěru či bryndáček. Libovolný výběr barev, typu a lze namalovat cokoliv, co vás zaujme z našeho katalogu.
Péče o textil je běžná: praní do 40°C po rubu, žehlení po rubu.    

Vzorková prodejna:

Boženy Němcové 106/4
41742, Krupka

Tel.:775588566
sesili@sesili.cz
Sesili design s.r.o.

Fakturační adresa:
Lindnerova 783
41742, Krupka

IČ       05556112
Dič CZ05556112