prodejna
Jsme výrobci dětského oblečení, tiskneme na textil a na dárkové předměty
o nás
domů
kontakt
e-shop
Jsme mladá česká rodinná firma Sesili design s.r.o. Naší hlavní náplní je výroba a prodej dětského oblečení a textilních doplňků. Vyrábíme dětská trička vlastní značky Sesili a další textilní výrobky převážně pro děti. Sesili je registrovaná značka chráněná ochranou známkou. K výrobě používáme především české materiály vyhovující hygienickým požadavkům pro děti do tří let. Pečlivě vybíráme dodavatele materiálu a neustále zvyšujeme kvalitu našich výrobků. Nasloucháme našim zákazníkům a společně s nimi naše výrobky vylepšujeme a rozšiřujeme nabídku. Kromě sériově vyráběných triček dokážeme šít i menší série výrobků včetně šití jednotlivých kusů na zakázku.

Zabýváme se také výrobou a potiskem dárkových a reklamních předmětů. Většinu produktů sami vyrábíme a některé nakupujeme jako polotovary a následně upravujeme potiskem, nažehlením, výšivkou atd.

Naše cíle

Rádi bychom pomohli českým šikovným řemeslníkům a podpořili je v dnešní nelehké době, ve které vládnou  textilní výrobky (nejen textilní) ze zahraničí z velké části nevalné kvality a mnohdy dokonce zdravotně závadné. Ceny takových výrobků jsou extrémně nízké a bohužel jim nelze v našich podmínkách v současné době konkurovat, ale věříme, že si naše výrobky najdou spoustu zákazníků, kteří koukají dál, než jen na cenovku.
Chceme dát našim dětem kvalitní produkty naší země a výsledky naší práce, do které jsme daly vše co v nás je.

Preciznost, kvalitu a lásku. To je Sesili.


Vzorková prodejna:

Boženy Němcové 106/4
41742, Krupka

Tel.:775588566
sesili@sesili.cz
Sesili design s.r.o.

Fakturační adresa:
Lindnerova 783
41742, Krupka

IČ       05556112
Dič CZ05556112