prodejna
Jsme výrobci dětského oblečení, tiskneme na textil a na dárkové předměty
o nás
domů
kontakt
e-shop
Naše česká sériová výroba pro děti
Většinu produktů vyrábíme v malých sériích, nebo po jednotlivých kusech, které je možné zakoupit v naší vzorkové prodejně, či objednat na eshopu. Díky zvýšené poptávce jsme mohli začít i se sériovou výrobou. Jako první sériově vyráběný produkt bylo zvoleno na základě zákaznické ankety naše "Sovičkové triko". V současné době vyrábíme tři barevné varianty s krátkým i dlouhým rukávem v pěti velikostech.
Na výrobu trik značky Sesili používáme látku z českých certifikovaných úpletů ze 100% bavlny. Jedná se o materiály splňující normu Oeko-tex standard 100 a jsou vhodné pro děti do tří let. Úplety jsou velmi příjemné a kvalitní. Gramáž 160g.
Celý výrobní proces probíhá v České republice. Trička šijeme v české dílně a ve finální fázi se již hotový výrobek odváží do české tiskárny, kde dodají tričkům konečnou podobu. Trika Sesili jsou tištěna sítotiskem, což je jedna z nejkvalitnějších a nejpoužívanějších metod tisku na textil. Obrázky jsou barvostálé, zdravotně nezávadné a tisk vydrží desítky pracích cyklů bez újmy.
Veškerou grafiku na trička vytváříme sami a následně připravujeme pro tisk v našem grafickém studiu.

Nepoužíváme žádné licenční motivy, ale všechny obrázky vymýšlíme a zpracováváme ve svém grafickém studiu. Neustále vytváříme nové motivy a následně vyrábíme v malých sériích a teprve ty nejoblíbenější necháváme tisknout sériově.
Následně můžete tyto obrázky vidět i na našich dárkových předmětech a textilních doplňcích a vše si zakoupit pohodlně v našem e-shopu.
Vzorková prodejna:

Boženy Němcové 106/4
41742, Krupka

Tel.:775588566
sesili@sesili.cz
Sesili design s.r.o.

Fakturační adresa:
Lindnerova 783
41742, Krupka

IČ       05556112
Dič CZ05556112
Všechna trička Sesili šijeme v české šicí dílně.  Tiskneme v české tiskárně sítotiskem.